Віцепрем’єр прибув до штаб-квартири НАТО для проведення низки зустрічей

Понеділок, 9 вересня 2019, 14:38

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба прибув до штаб-квартири НАТО в Брюсселі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Місію України при НАТО.

9 вересня Кулеба планує "провести низку зустрічей та обговорити подальші шляхи євроатлантичної інтеграції України", написала пресслужба місії у Twitter.

Читайте також
Зеленський ветував закон про відповідальність за порушення в ОПК, підтриманий НАТО

Нагадаємо, 3 вересня у штаб-квартирі НАТО відбувся брифінг Політичного комітету НАТО, участь у якому взяв керівник експертної групи взаємодії з НАТО урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну Олексій Генчев. 

Тоді відбулася низка зустрічей, покликаних виробити оновлену політику НАТО щодо енергетичної безпеки та пропозиції до збільшення ролі Альянсу у подоланні викликів безпеці в енергетичній сфері. 

Союзникам повідомили про заходи України в контексті посилення міжвідомчої координації у сфері захисту критичної інфраструктури, розбудови національної системи стійкості, зокрема в енергетичному секторі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?