Король Іспанії доручив виконувачу обов'язків прем'єра сформувати уряд

Четвер, 12 грудня 2019, 14:58

Король Іспанії Феліпе VI доручив в.о. прем'єр-міністра Педро Санчесу сформувати уряд після других за сім місяців виборів.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Euractiv.

Санчес заявив, що прийняв це завдання, і додав, що наступного понеділка він і його Соціалістична партія розпочнуть переговори з усіма партіями в нижній палаті парламенту "щоб побачити, чи зможемо ми сформувати більшість".

"Жодна інша альтернатива неможлива", - заявив Санчес і закликав інші сторони виконати свої зобов’язання, щоб країна могла нарешті мати уряд.

Санчес не назвав жодної можливої дати голосування в парламенті щодо нового уряду, і сказав лише, що спочатку потрібно визначити "що, а друге - коли".

У листопаді Санчес домовився створити коаліційний уряд з лівою партією Unidas Podemos , але дві партії разом мають лише 155 з 350 місць у парламенті, тому їм потрібно укласти угоду з іншими партіями, щоб отримати парламентську більшість.

Листопадові вибори стали повторенням результатів голосування 28 квітня, коли Санчес набрав більшість голосів, але їх було недостатньо для більшості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.