У Німеччині вихідця з Косова звинуватили у фінансуванні "Ісламської держави"

Понеділок, 16 грудня 2019, 14:34

Вихідця з Косова звинуватили у Німеччині в підтримці терористичної організації через те, що він направляв гроші "Ісламській державі" в Сирії і поширював пропаганду цього угруповання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Підозрюваному, ідентифікованому тільки як Хасан Б. відповідно до німецьких правил конфіденційності, за даними прокуратури, висунули звинувачення 4 грудня у Гамбурзі.

Його звинувачують у сприянні 11 переказам коштів бойовикам "Ісламської держави" в Сирії в період з 2016 по 2017 рік, а також у тому, що він вніс частину своїх власних грошей. Він також звинувачується в передачі грошей громадянину Північної Македонії в 2015 році, щоб допомогти йому вирушити в Сирію для боротьби за "Ісламську державу".

У 2015 році чоловік створив обліковий запис на Facebook для члена "Ісламської держави" і допомагав йому використовувати цей запис для поширення пропаганди ІДІЛ.

Косовар був заарештований в червні і відтоді перебуває під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?