Політики, юристи, чиновники – серед 334 затриманих в Італії за зв’язки з мафією

Четвер, 19 грудня 2019, 10:56

Італійська поліція провела масштабну операцію проти мафії, затримавши 334 особи.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство ANSA.

Операція на півдні країни була спрямована проти мафіозної організації "Ндрангета".

Серед 334 затриманих у ході проведеної карабінерами на світанку операції – політики, адвокати, бухгалтери, нечисті на руку державні чиновники. Серед них також адвокат і колишній депутат від партії "Вперед, Італія" Джанкарло Піттеллі.

Загалом 416 підозрюваних звинувачують у різних злочинах, пов’язаних з мафіозною діяльністю: вбивствах, вимаганні, лихварстві, фіктивній реєстрації власності, відмиванні грошей та інших злочинах, що посилюються застосуванням мафіозних методів.

Одночасно з розпорядженням про попереднє ув'язнення карабінери також повідомили про постанову про накладення арешту на суму близько 15 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.