Україна експортує ялинкові прикраси до 27 країн: головні ринки збуту

Вівторок, 24 грудня 2019, 18:20

Україна цьогоріч експортувала ялинкові прикраси до 27 країн світу – найбільшими ринками збуту є Нідерланди, Польща, Німеччина, Білорусь і Швейцарія.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка, пише "Європейська правда".

За його інформацією, за 10 місяців 2019 року поставки українських виробів для новорічних і різдвяних свят склали 7,5 млн доларів, що більше, ніж за аналогічний період минулого року на 7,7%.

Читайте також
Експорт ялинкових прикрас з України зріс на третину, найбільше купують Нідерланди

"Найбільший імпортер українських ялинкових прикрас – Нідерланди", - повідомив Качка на своїй сторінці у Facebook. На Нідерланди припадає 34,1% загального експорту новорічних та ялинкових виробів з України та 56,2% експорту до країн ЄС. Зауважимо, Нідерланди були головним ринком для українських іграшок і в минулі роки.

"Іншими популярними напрямами експорту ялинкових прикрас є Польща, Німеччина, Білорусь, Швейцарія", - додав заступник міністра.

Суттєво зросли поставки новорічних прикрас за 10 місяців поточного року у порівнянні з минулорічним періодом до Латвії (у 2,9 раза), Грузії (у 2,4 раза), Молдови (у 2,3 раза), Румунії (у 2,1 раза), США (у 2,1 раза), Італії (у 1,9 раза).

Нові ринки для українських ялинкових прикрас – Австрія, Казахстан, Хорватія, Сербія та Кайманові острови, додав Качка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.