Ейфелева вежа і інші туристичні принади Парижа закриті через страйк

Четвер, 5 грудня 2019, 15:31

Деякі з основних туристичних визначних пам'яток Парижа були змушені закритися через брак персоналу у зв’язку з загальнонаціональним страйком.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Хоча співробітники музеїв і туристичних центрів не страйкують, вони зіткнулися із труднощами добирання на роботу, адже транспорт не їздить.

Читайте також
Чоловік, через якого евакуювали Ейфелеву вежу, виявився шукачем притулку з РФ

Ейфелева вежа і музей д'Орсе закриті через брак персоналу. Лувр, Центр Помпіду та інші музеї виступили з попередженням, що деякі частини музеїв і експонати будуть закриті.

У четвер, 5 грудня, у Франції оголошено загальнонаціональний страйк проти пенсійної реформи, яку готує уряд, виконуючи передвиборчу обіцянку президента Еммануеля Макрона.

Головною рушійною силою протесту традиційно стали транспортники, які оголосили безстроковий страйк. Залізничний рух практично паралізовано в країні, а також в Парижі, де страйкує громадський транспорт.

Через страйк вчителів закриті дві третини шкіл. Страйкують енергетики, авіадиспетчери та лікарні. Акції протесту проводять поліцейські і співробітники судів.

Причина протесту - радикальна реформа пенсійної системи, обіцяна президентом Макроном. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.