Президентка Естонії підписала 2700 різдвяних листівок

відео
Неділя, 8 грудня 2019, 14:23

Президент Естонії Керсті Кальюлайд напередодні Різдва підписала 2700 листівок, в яких вітання написані естонською, англійською, російською, французькою та німецькою мовами.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ERR.ee.

"Ідея різдвяної листівки полягає в екологічній стійкості, і тут ви знайдете поради та пропозиції про те, як кожен день приймати більш екологічні рішення, щоб перетворити споживання у світі в більш свідоме. Ми робили це і раніше - Естонія активно просувала зміни в цифровій сфері та саме тут почався Всесвітній день збирання. Чому лисиця і кролик навколо ялинки? Це тому, що людина не повинна себе ставити вище природи, а пам'ятати, що він є її частиною", - написала Кальюлайд на своїй сторінці в Faceboоk.

Президент зазначила, що різдвяні листівки створюються щороку у співпраці з естонськими художниками.

Цього разу автор листівки - ілюстратор і татуювальник Ейлі Лепік, яка в своїх роботах любить показувати міфологію, анімацію і містику.

Різдвяні листівки надруковані на 100% переробленому папері з використанням натуральних смол і чорнила на масляній основі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.