Влада Рима тимчасово заборонила в'їзд дизельних авто через смог

Середа, 15 січня 2020, 14:39

Влада Рима ввела тимчасову заборону на дизельні автомобілі в місті в певний час доби в рамках боротьби із забрудненням повітря.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Заборона введена у вівторок, 14 січня, і сьогодні міська влада оголосила про її продовження як мінімум до п'ятниці. Вона поширюється на всі дизельні автомобілі, крім категорії Євро-6, які найменш забруднюють навколишнє середовище.

Дизельним авто заборонений в'їзд в місто в найбільш завантажені години: з 7:30 до 10:30 і з 16:30 до 20:30.

Міська влада заявила, що заходи необхідні для зниження високих рівнів забруднення, які в даний час перевищують межу смогу.

Цього тижня міста по всій Італії були змушені заборонити в'їзд сотням тисячам транспортних засобів після декількох днів постійного смогу.

Тепла безвітряна погода також вплинула на концентрацію шкідливих речовин і створила так звану "надзвичайну ситуацію зі смогом", десятки міст повідомили, що якість повітря була нижчою за середню за останні два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.