Президент Європейської ради закликав Путіна до виконання Мінських угод

Четвер, 16 січня 2020, 17:29

Президент Європейської ради Шарль Мішель в телефонній розмові з президентом РФ Владіміром Путіним закликав до повного виконання Мінських угод.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву розміщено на сайті ради.

"Під час першого контакту між Шарлем Мішелем на посаді президента Європейської ради і Владіміром Путіним президент Мішель нагадав позицію ЄС щодо повного виконання Мінських угод; відзначив Паризький саміт, який відбувся в грудні 2019 року в нормандському форматі, і привітав угоду про транзит газу, укладену між Україною і Росією", - йдеться в заяві.

У Брюсселі також нагадали, що Євросоюз підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

На сайті Кремля в заяві про телефонну розмову також зазначено, що обговорювалося виконання Мінських угод, але в Москві вказують на необхідність їх "безумовного виконання сторонами внутрішньоукраїнського конфлікту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.