Уряд Британії програв голосування в Палаті лордів за угоду про Brexit

Вівторок, 21 січня 2020, 09:32

Уряд Британії зазнав своєї першої поразки з моменту дострокових виборів у грудні і програв голосування у Палаті лордів щодо угоди про вихід країни з ЄС.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Члени верхньої палати британського парламенту 270 голосами за проти 229 підтримали заклики надати громадянам ЄС фізичний документ як доказ того, що вони мають право жити у Британії після її виходу з блоку.

Вони також проголосували за позбавлення міністрів права вирішувати, які рішення Суду ЄС можуть бути проігноровані або скасовані судами і трибуналами Британії.

Уряд намагатиметься повернути ці положення, коли законопроєкт повернеться в Палату громад.

Читайте також
Автоматичної депортації для громадян ЄС після Brexit не буде - британський уряд

Маючи більшість у 80 осіб, уряд буде впевнений, що доб'ється свого.

Законопроєкт про вихід з ЄС, який відкриває шлях для виходу Британії з блоку з угодою 31 січня, був схвалений депутатами на початку цього місяця без будь-яких змін.

Але, незважаючи на свою рішучу перемогу на грудневих загальних виборах, консерватори не мають більшості в Палаті лордів.

Будь-які зміни в законодавстві, внесені Палатою лордів, повинні повернутися в Палату громад для затвердження і все ще можуть бути скасовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.