Автоматичної депортації для громадян ЄС після Brexit не буде - британський уряд

П'ятниця, 17 січня 2020, 18:41

Громадяни ЄС не будуть автоматично депортовані після виходу Великої Британії з блоку, навіть якщо вони не зможуть зареєструватися за встановленою схемою розміщення до крайнього терміну в 2021 році.

Про це заявили в британському уряді, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Згідно зі схемою розміщення, громадяни ЄС, які проживають у Британії, можуть подати заявку на перебування в країні після Brexit.

На сьогодні число претендентів на цю схему досягло понад 2,7 мільйона. Близько 2,5 мільйонів громадян ЄС вже отримали повідомлення, що вони можуть жити і працювати у Великій Британії після Brexit.

Останній термін подачі заявки на участь у програмі - 30 червня 2021 року.

Координатор з питань Brexit Європейського парламенту Гі Верхофстадт також заявив, що уряд Британії надав йому запевнення в тому, що депортацій не буде.

За словами Верхофстадта, ті, хто пропустив крайній термін, все одно зможуть подати заявку після того, як "пояснять, чому це неможливо було зробити в рамках звичайних процедур". "Автоматичної депортації не буде", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.