Нові санкції ЄС: стало відомо, хто покараний за "вибори" в Криму

Вівторок, 28 січня 2020, 14:58

Стали відомі імена семи осіб, проти яких ЄС ввів санкції за проведення в Криму і Севастополі російських місцевих виборів торік у вересні.

Імена чиновників опублікувало агентство "Інтерфакс-Україна", пише "Європейська правда".

Як повідомлялося, розширення санкцій міністри ЄС підтримали 28 січня.

Читайте також
ЄС розширив санкції за "вибори" в Криму

У "чорному списку" ЄС опинилися так званий "тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Севастополя" Михайло Развожаєв, так званий "голова Ради міністрів Республіки Крим" Юрій Гоцанюк і так звана "голова Законодавчих зборів Севастополя" в 2016-19 роках, сьогодні заступниця голови "Законодавчих зборів Севастополя" Катерина Алтабаєва.

У списку також Л. Бачова, С. Даниленко, К. Перкова та В. Неумов, але їхні "посади" не встановили. 

Зазначеним особам заборонять в’їзд до Євросоюзу, а їхні активи у Європі заморозять. Рішення буде оприлюднено в Офіційному журналі ЄС, після чого набуде чинності.

8 вересня в анексованому Криму незаконно провели вибори депутатів до окупаційного "Державної ради Республіки Крим" і "місцевих рад". Євросоюз відразу оголосив, що не визнає "вибори" в окупованому Криму та обраних на цих "виборах" представників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.