У Берліні зростання цін на оренду житла заморозили на 5 років

Четвер, 30 січня 2020, 18:58

Палата депутатів Берліна ухвалила рішення заборонити збільшення орендної плати на житло у місті протягом п'яти років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

За відповідне рішення у четвер, 30 січня, проголосували 85 зі 150 парламентарів.

При цьому закон навіть змушує за певних обставин до зниження орендної плати, якщо вона буде "занадто високою". Ухвалений документ стосуватиметься близько 1,5 мільйона квартир у місті.

Це перший подібний закон, ухвалений серед німецьких федеральних земель. Він був ухвалений коаліцією з соціал-демократів, "Лівих" та Зелених.

Закон набуде чинності вже навесні, однак частина, яка стосується необхідності зменшення орендної плати, буде запроваджена на дев'ять місяців пізніше. "Заморозка" цін на ринку оренди житла буде зафіксована на рівні 18 червня 2019 року.

Нові правила не розповсюджуватимуться на новобудови, які були введені в експлуатацію з 2014 року. Вони також не діятимуть для так званих соціальних квартир, житла організацій, які надають соціальну допомогу, та квартир у гуртожитках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...