Прем'єрка Фінляндії хоче обговорити можливість 4-денного робочого тижня

Середа, 8 січня 2020, 16:30

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін закликала до дискусії щодо запровадження 4-денного робочого тижня, назвавши це "цікавим питанням", на яке варто звернути увагу, оскільки працівники заслуговують на деякі переваги задля покращення продуктивності.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

Про ідею 34-річну Марін запитали під час поїздки до Швеції у середу. Її перший офіційний візит за кордон на посаді прем'єр-міністра відбувся через день після того, як її уряду довелося спростовувати повідомлення ЗМІ про те, що він планує різко скоротити робочий час.

Читайте також
"Продавчиня на чолі уряду": глава МВС Естонії образив фінську прем'єрку

"Дотепер тенденція була на скорочення, оскільки продуктивність зростала", - сказала вона. "Я вважаю, що в майбутньому, хоч і не в найближчі кілька років, розвиток буде подібним: поліпшення продуктивності та технологій повинно проявлятися в поліпшенні умов для звичайних працівників, зокрема скороченні робочого часу".

За її словами, уряд Фінляндії зараз не працює над запровадженням чотириденного робочого тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?