У Раді Європи розкритикували Монако за погану боротьбу з корупцією

Понеділок, 17 лютого 2020, 18:04

Антикорупційний орган Ради Європи GRECO розкритикував Монако через низький рівень виконання рекомендацій.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у звіті на сайті Ради Європи.

Експерти заявили, що влада Монако виконали лише 2 з 16 рекомендацій, що стосуються запобігання корупції серед парламентарів, суддів і прокурорів.

Читайте також
Парламентські вибори в Монако: перемогла партія, яка проти асоціації з ЄС

"Необхідна більша прозорість для призначення та управління кар'єрою суддів і прокурорів, в тому числі на рівні Верховного суду", - йдеться у звіті.

Водночас, у доповіді наголошується прогрес, в тому числі у прийнятті нового законодавства про організацію Верховного суду.

"Також з задоволенням відзначаємо, що влада Монако заявила про свій намір підготувати Кодекс поведінки для парламентаріїв, посилити правила процедури Національної ради, розширити спектр санкцій за проступки з боку парламентаріїв", - йдеться у звіті.

Владі країни пропонується представити доповідь про стан виконання рекомендацій, які не були виконані, як можна швидше і не пізніше 31 грудня 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.