Британія готується ізолювати людей віком понад 70 років

Неділя, 15 березня 2020, 14:12

Уряд Британії у найближчі тижні готується ізолювати на тривалий період всіх громадян, яким більше ніж 70 років, щоб захистити їх від коронавірусу.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC, про це заявив міністр охорони здоров'я Метт Хенкок.

За його словами, ця вказівка надійде не негайно, але коли це станеться, то ізоляція літніх людей, а також молодших, в яких є ускладнений стан здоров'я,  триватиме "дуже довго".

Читайте також
15 речей, які потрібно знати про закритий кордон України

Уряд Британії перебуває під тиском у той час, як кількість загиблих у країні зросла до 21 в суботу. Усі померлі – це люди, старші за 60 років чи із супутніми захворюваннями.

Ізольованим громадянам накажуть залишатися вдома та запастися продуктами і життєво важливими ліками.

Хенкок заявив, що люди без симптомів зможуть відвідувати старших родичів та друзів, але залишатися на відстані до них за два метри.

За його словами, службі охорони здоров'я не вистачає апаратів штучної вентиляції легень, тому уряд запропонує виробникам  автомобілів, зброї та армійським постачальникам переорієнтувати свої нинішні виробничі лінії.

Крім того, готелі можуть бути реквізовані в Британії, щоб збільшити кількість ліжок, а лікарі та медсестри, які вийшли на пенсію, повернуться на роботу.

Слідкуйте за розвитком ситуації: Коронавірус у світі: закриття кордонів та головні рішення урядів. LIVE

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.