Німеччина призупиняє прийом біженців через коронавірус

Середа, 18 березня 2020, 16:35

З огляду на боротьбу з пандемією коронавірусу Німеччина призупинила прийом біженців.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel.

В МВС Німеччини повідомили, що доручили Федеральному управлінню у справах міграції та біженців призупинити процедури розселення гуманітарних біженців на невизначений термін в рамках заходів боротьби з поширенням коронавірусу.

"Німецький гуманітарний приймальний процес застопорився з п'ятниці через різні обмеження на поїздки і оперативні обмеженя з боку важливих партнерів", - сказав представник міністерства.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) і Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) також офіційно призупинили програми прийому біженців у вівторок.

З 2012 року Німеччина приймає біженців в рамках так званих "програм переселення", в тому числі багатьох сирійців з Туреччини і Лівану. Ці програми призначені для того, щоб ті, хто шукає захисту, мали постійне місце проживання в Німеччині.

Водночас представник міністерства зазначив, що незважаючи на заборону на в'їзд в країну іноземців, який напередодні скоординовано ввели країни ЄС, біженці можуть потрапити до Німеччини - відповідне рішення містить винятки щодо дії цього правила.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.