У Франції інфіковані 6% людей, цього мало для колективного імунітету - звіт

Вівторок, 21 квітня 2020, 13:59

Коронавірусом у Франції заразилися менше 6% жителів країни і цього рівня недостатньо, щоб уникнути другої епідемічної хвилі, якщо після 11 травня скасують всі карантинні заходи.

Такі висновки оприлюднив Інститут Пастера, повідомляє "Європейська правда з посиланням на Le Figaro.

"Щоб колективного імунітету було досить для уникнення другої хвилі, знадобилося б 70% людей з імунітетом. Ми дуже далеко від цього", - сказав головний автор дослідження Саймон Куше.

Отже, "якщо ми хочемо уникнути другої великої хвилі, заходи повинні бути збережені", додав він.

Читайте також
"Повільний спад епідемії": у Франції зменшується число померлих і госпіталізованих

Дослідження, проведене Інститутом Пастера у співпраці з агентством громадської охорони здоров'я Франції, засноване на математичних і статистичних моделях.

Ці інструменти дозволяють перехресно посилатися на дані про смертність і ймовірності смерті при зараженні, щоб отримати оцінку частки зараженого населення, яка на сьогодні становить 5,7%.

"Але будь то 6%, 10% або навіть 20%, це насправді не змінює природу проблеми, яка полягає в тому, що в будь-якому випадку ми будемо дуже далекі від тих 70%, які нам знадобляться для виходу з карантину без проблем", - сказав Куше.

Невелика частка інфікованого населення обумовлена ​​самими обмежувальними заходами, відзначається в дослідженні, згідно з яким "середнє число людей, інфікованих одним хворим, скоротилося з 3,3 до 0,5".

Мета обмежувальних заходів, прийнятих багатьма країнами, полягала в тому, щоб одночасно запобігти масовому напливу пацієнтів, який перевищив би можливості системи охорони здоров'я.

Крім того, за оцінками дослідження, вмирає 0,5% інфікованих. "Летальність залежить від віку і статі. Чоловіки набагато частіше вмирають, коли заражаються, ніж жінки (у них ризик на 50% вище, ніж у жінок), і ця різниця збільшується з віком", - наголошується в документі.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон оголосив про продовження карантину для протидії поширенню коронавірусу до 11 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.