Жителям Чехії дозволили виїжджати за кордон і збиратися по 10 осіб

П'ятниця, 24 квітня 2020, 12:59

Уряд Чехії відсьогодні дозволив жителям виїжджати за кордон з будь-якої причини за умови проходження тестування на кордоні після повернення або проходження 14-денного карантину.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на iROZHLAS.cz.

Крім того, уряд тепер дозволить збиратися в публічних місцях групами до 10 осіб, а не по двоє, як це було раніше. Проте маски для обличчя залишаються обов'язковими.

З 27 квітня буде відкрито автошколи, спортивні зали, бібліотеки, зоопарки та магазини площею до 2500 квадратних метрів, якщо вони не є частиною великого торгового центру.

11 травня торговим центрам, ресторанам, кафе та пабам також дозволять відновити роботу.

Повноцінне ж відкриття ресторанів і готелів очікується з 25 травня, зазначив міністр. Тоді ж відкриють внутрішні експозиції в замках і палацах, дозволять проведення культурно-мистецьких заходів – щоправда, які обмеження щодо кількості учасників не уточнюється.

За даними Міністерства охорони здоров’я Чехії, за останню добу було виявлено всього 55 нових випадків коронавірусної інфекції. На сьогодні в Чехії від COVID-19 загалом померли 213 людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.