Скандинавська авіакомпанія SAS звільнить до 5 тисяч працівників через пандемію

Вівторок, 28 квітня 2020, 09:48

Скандинавська авіакомпанія SAS заявила у вівторок, що скоротить до 5000 штатних посад через пандемію COVID - 19 і її вплив на авіаперельоти.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Враховуючи діючі обмеження на перельоти, авіакомпанія заявила, що очікує обмеженої активності протягом ключового літнього сезону.

"Крім того, швидше за все, буде потрібно кілька років, перш ніж попит повернеться до рівнів, що спостерігалися до COVID-19", - заявили в SAS.

SAS тимчасово звільнила майже весь свій персонал, оскільки коронавірус призвів до майже повного припинення міжнародних подорожей у березні, в той час як внутрішні подорожі також серйозно постраждали.

Як повідомлялося, авіатрафік у Європі через пандемію зараз перебуває на рівні 10% від того, який був рік тому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".