Європарламент надасть частину своєї будівлі в Брюсселі безхатькам

Середа, 8 квітня 2020, 15:04

Частину будівлі Європарламенту у Брюсселі нададуть безхатькам, а його кухні будуть щодня готувати більше тисячі обідів для медпрацівників і нужденних на тлі боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на заяву голови Європарламенту Давіда Сассолі.

"Конкретна солідарність з громадянами. Це лінія Європейського парламенту. За домовленістю з Брюссельським столичним регіоном ми вирішили зробити частину нашої будівлі доступною для бездомних і найбільш вразливих верств суспільства під час цієї серйозної надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров'я", - заявив Сассолі.

Крім того, за його словами,  кухні Європарламенту виготовлятимуть  понад 1000 обідів на день, які будуть роздаватися нужденним, а також медичним працівникам, щоб допомогти їм виконувати свою роботу.

"Ми близькі до тих, хто страждає, до тих, хто невпинно трудиться в наших лікарнях, до міста і людей Брюсселя, а також до тих, хто живе в Страсбурзі і Люксембурзі, хто вітає нас і кому сьогодні потрібна наша допомога. Сила Європи полягає в її здатності діяти солідарно", - заявив президент Європарламенту.

Минулого тижня Сассолі повідомив, що Європейський парламент передає одну зі своїх будівель у Брюсселі під госпіталь для лікування хворих на коронавірус.

Через пандемію  Європейський парламент призупинив традиційні 4-денні пленарні сесії у Страсбурзі щонайменш до вересня.

Короткі сесії проводяться у Брюсселі, а євродепутати можуть брати участь у засіданнях віддалено. 

Читайте також: Європейські вибори під час пандемії: до чого варто готуватися Україні восени 2020 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори цього року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.