У США двох чоловіків звинуватили в тероризмі за погрози поширити коронавірус

Четвер, 9 квітня 2020, 13:33

Двоє чоловіків були звинувачені у скоєнні терористичних злочинів у США після погроз поширити коронавірус у країні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Міністерство юстиції класифікувало коронавірус як" біологічну зброю", а містифікації на його тему можуть призвести до покарання строком до п'яти років.

У першому випадку мешканця Флориди звинуватили в тому, що він кашляв і плював на поліцейських, будучи заарештованим за домашнє насильство в березні.

Згідно з судовими документами, 31-річний чоловік сказав одному офіцеру: "Добре, що у мене корона". Пізніше він отримав негативний результат тесту на коронавірус.

Тим часом мешканцю Техасу висунули звинувачення у тероризмі після фейкової заяви в Facebook, що він заплатив за поширення коронавірусу в супермаркетах міста Сан-Антоніо.

Як повідомлялося, Сполучені Штати другий день поспіль зафіксували майже 2000 смертей, пов’язаних із коронавірусом. Загальна кількість померлих у США зросла до 14 817.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?