За час карантину Лувр нарахував річну кількість візитів, але "віртуальних"

Понеділок, 25 травня 2020, 11:48

Найвідвідуваніший музей світу, паризький Лувр, за час карантину набрав 10,5 млн онлайн-візитів завдяки безкоштовним екскурсіям на своєму сайті і постам в соціальних мережах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RFI.

Як завила агентству France-Presse в неділю дирекція музею, за 71 день, з 12 березня по 22 травня, сайт Лувру відвідали понад 10 мільйонів користувачів. Для порівняння: за весь 2018 рік музей прийняв 10,2 мільйона відвідувачів, за 2019 рік - 9,6 млн.

Читайте також
Макрон пообіцяв підтримку співробітникам культури на тлі пандемії

Пік віртуальних відвідин музею припав на перші тижні карантину, протягом кожного з них сайт Лувру подивилися близько 330 тисяч осіб. Більшість відвідувачів були іноземними "гостями". 

З 12 березня по 22 травня сайт відвідали 16% французів і 17% американців. Після цього працівники музею почали пропонувати більше віртуальних екскурсій англійською мовою. Третє місце за відвідуваністю зайняли "віртуальні туристи" з Китаю.

Працівники Лувру сподіваються на його швидке відкриття, однак щотижня вони продовжують пропонувати нові віртуальні екскурсії різними мовами і знайомство з колекціями музею.

Читайте також
Уряд просить французів провести літню відпустку у Франції

"У нашій новій реальності великим музеям доведеться розвивати можливості нових медіа, щоб познайомити глядачів зі своїми колекціями. Хоча ми не зовсім це вітаємо, тому що твори мистецтва - це не просто картинки, вони вимагають безпосередньої зустрічі з глядачем", - зазначила директор по роботі з громадськістю музею Софі Гранж.

Франція почала вихід з жорсткого карантину 11 травня, коли відкрилися невеликі музеї. Великі музеї, такі як Лувр, залишаються зачиненими.

Читайте також: Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua