Зеленський змінив посла у Франції

фото
Четвер, 11 червня 2020, 19:51

Володимир Зеленський у четвер звільнив з посади посла у Франції Олега Шамшура і призначив на його місце Вадима Омельченка. 

Відповідні укази розміщені на сайті президента, повідомляє "Європейська правда". 

 
Вадим Омельченко 

Вадим Омельченко з 2006 року є президентом Інституту Горшеніна,  аналітичного центру, що спеціалізується на соціологічних дослідженнях. 

Згідно з його біографією на сайті інституту, Омельченко двічі працював радником спікерів парламенту України, керував групою радників віцепрем'єр-міністра України з економічних реформ, а також обіймав посаду консультанта парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Теми, якими він опікувався, в інституті - внутрішня політика, вибори і кампанії, Донбас, політика, ЗМІ, відносини Україна-ЄС.

Олег Шамшур був призначений послом у Франції у 2014 році президентом Петром Порошенком. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.