Греція посилила правила для іноземних сезонних робітників

Понеділок, 20 липня 2020, 15:11

Греція ввела більш суворі правила для іноземних сезонних робітників в понеділок після недавнього сплеску випадків коронавірусу на Балканах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Робітники, які виїжджають з країни до 4 серпня, не зможуть повернутися до подальшого повідомлення", - заявив прессекретар уряду Стеліос Петсас.

Сезонні працівники були допущені в країну на початку травня по тримісячній спеціальної ліцензії.

Петсас додав, що в'їзд до Греції буде дозволений тільки через шість північних прикордонних переходів, щоб краще контролювати імпортовані випадки COVID-19.

Минулого року в сільськогосподарському секторі Греції було зайнято понад 10 000 сезонних робітників, в основному з Албанії, Болгарії та Північної Македонії.

Греція почала пом'якшувати заходи з блокування на початку травня, але правила соціального дистанціювання все ще застосовуються. Країна посилила правила для відвідувачів на кордоні з Болгарією на початку цього місяця і посилила вибіркові перевірки всередині країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.