В італійському Венето швидкість поширення вірусу зросла до небезпечної

П'ятниця, 3 липня 2020, 15:38

В італійському Венето швидкість поширення коронавірусу цього тижня зросла до небезпечної.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Corriere della Sera.

Згідно зі звітом регіональної агенції охорони здоров’я Azienda Zero, в останній тиждень червня індекс відтворення вірусу (R value) у Венето зріс до ризикового – 1,67.

Читайте також
Італія не відкриватиме кордони для третіх країн попри рішення ЄС

Нагадаємо, індекс відтворення вірусу вказує, скільки людей в середньому інфікує один хворий. Безпечними вважаються показники менше 1.

Тиждень тому для Венето індекс становив 0,43.

Частково у цьому зростанні зіграли роль декілька локальних спалахів коронавірусу – серед працівників однієї з компаній у Беллуна та ще однієї у Віченці.

Губернатор регіону Лука Зая у зв’язку з цим заявив, що хоче від центрального уряду "регуляторний інструмент", який дозволяв би обов’язкову госпіталізацію підтверджених хворих, і це було би "не диктаторським кроком, а діями для захисту громади".

"Із такими темпами нам не треба питати себе, чи повернеться вірус у жовтні – він і так тут. Через безвідповідальну поведінку деяких людей хтось поповнює статистику заражень прямо зараз", - заявив він.

Ще на початку тижня губернатор закликав людей до здорового глузду після того, як у медіа знову з'явилися фото заповнених скверів і пляжів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".