Естонія повернула Чехію й Хорватію у список країн, після в’їзду з яких потрібна самоізоляція

Неділя, 5 липня 2020, 17:22

Естонія оновила список країн, після приїзду з яких на її територію необхідно 14 днів залишатися на самоізоляції.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на ERR, відповідну інформацію оприлюднило міністерство закордонних справ Естонії.

Новий список набуває чинності з понеділка, 6 липня. До нього повернулися дві країни – Чехія та Хорватія.

Загалом в оновленому списку – 8  країн Європи: Болгарія, Румунія, Чехія, Хорватія, Люксембург, Португалія та Британія.

Не повинні будуть залишатися на карантині ті, хто прибуває з сусідніх Латвії, Литви та Фінляндії, а також Польщі, Словаччини, Угорщини, Словенії, Австрії, Німеччини, Ліхтенштейну, Швейцарії, Нідерландів, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Данії, Норвегії, Ісландії, Греції, Ірландії та Мальти.

Нагадаємо, уряд Естонії з 1 червня дозволив в'їзд на територію країни громадянам 16 країн ЄС та Шенгенської зони без зобов'язання відбувати карантин. Список переглядають щотижня, враховуючи розвиток епідеміологічної ситуації в країнах.

Вимогу про обов’язкові 2 тижні карантину не висувають до мандрівників з країн, у яких протягом останніх 2 тижнів перед приїздом кількість випадків коронавірусу не перевищує 15 на 100 тисяч населення.

Раніше Хорватію та Чехію виключила зі списку безпечних країн Словенія.

У Хорватії протягом останнього тижня добовий приріст хворих декілька разів наблизився до рекордів березня-квітня, після зовсім незначних показників протягом кінця травня-початку червня. У Чехії приріст хворих також повернувся до рівня початку-середини квітня*. 

У самій Естонії протягом останніх двох тижнів щоденно реєструють по 1-2 нових випадки коронавірусу.

Читайте також: На море в Європу: які країни та коли впускатимуть туристів з України.

*Дані про динаміку епідемії взяті з порталу worldometers.info, який збирає та порівнює офіційну статистику органів охорони здоров’я усіх країн світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.