Єврокомісія дозволила Німеччині витратити 500 млрд євро для підтримки бізнесу

Середа, 8 липня 2020, 13:31

Єврокомісія дозволила Німеччині виділити 500 млрд євро для підтримки бізнесу у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DPA.

"Комісія встановила, що цей захід Німеччини допоможе протидіяти негативним економічним наслідкам спалаху коронавірусу в країні. Він є необхідним, відповідним та пропорційним", - йдеться в офіційному пресрелізі Єврокомісії.

Виконавчий віцепрезидент з питань конкуренції Маргрете Вестагер зазначила, що план містить достатньо запобіжників для того, щоб уникнути викривлення конкуренції.

"У ці складні часи ми продовжуємо працювати у тісній співпраці з країнами-членами, щоб знайти дієві рішення, які б спростили доступ до фінансування для компаній, які постраждали внаслідок пандемії коронавірусу, дотримуючись при цьому правил ЄС", - зазначила вона.

Переважна більшість коштів надаватиметься у формі гарантованих державою позик – 400 млрд євро, а також у формі субсидованих боргових інструментів та інструментів рекапіталізації (разом близько 100 млрд).

Претендувати на ці кошти зможуть лише компанії, які на кінець минулого року ще не мали проблем.

Загальна сума затверджених коштів для німецьких планів допомоги зросла до 600 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.