У Німеччині торік доларових мільйонерів побільшало на 100 тисяч осіб

Четвер, 9 липня 2020, 14:45

Згідно зі звітом World Wealth, опублікованим в четвер, кількість людей в Німеччині, чий статок перевищує 1 мільйон доларів (882 тисячі євро), швидко зростала в 2019 році.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Економіка Німеччини зросла лише на 0,6% в минулому році, але, незважаючи на це, звіт, складений консалтинговою фірмою Capgemini, показав, що кількість доларових мільйонерів зросла більше ніж на 100 тисяч осіб.

Читайте також
Село мільйонерів у Швейцарії змінило рішення і прийме біженців

В результаті цього стрибка загальна кількість жителів Німеччини з таким статком сягнула 1,46 млн осіб. Це означає, що зараз німців з таким багатством на 8,6% більше, ніж було у 2018 році.

Однак через те, що коронавірусна криза сильно вдарила по світовій економіці, залишається незрозумілим, чи буде ця цифра зберігатися до 2020 року.

За даними Capgemini, кількість доларових мільйонерів у всьому світі також зросла майже на 9% в минулому році, незважаючи на війни і геополітичну напруженість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.

Джон Болтон: До НАТО не приймають країни, де йде війна. Але український випадок – особливий

Ексрадник президента Трампа: "Нам варто змінити уявлення, яке існувало за часів адміністрацій Трампа та Обами, ніби США насправді не прихильні до членства України".