У Німеччині торік доларових мільйонерів побільшало на 100 тисяч осіб

Четвер, 9 липня 2020, 14:45

Згідно зі звітом World Wealth, опублікованим в четвер, кількість людей в Німеччині, чий статок перевищує 1 мільйон доларів (882 тисячі євро), швидко зростала в 2019 році.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Економіка Німеччини зросла лише на 0,6% в минулому році, але, незважаючи на це, звіт, складений консалтинговою фірмою Capgemini, показав, що кількість доларових мільйонерів зросла більше ніж на 100 тисяч осіб.

Читайте також
Село мільйонерів у Швейцарії змінило рішення і прийме біженців

В результаті цього стрибка загальна кількість жителів Німеччини з таким статком сягнула 1,46 млн осіб. Це означає, що зараз німців з таким багатством на 8,6% більше, ніж було у 2018 році.

Однак через те, що коронавірусна криза сильно вдарила по світовій економіці, залишається незрозумілим, чи буде ця цифра зберігатися до 2020 року.

За даними Capgemini, кількість доларових мільйонерів у всьому світі також зросла майже на 9% в минулому році, незважаючи на війни і геополітичну напруженість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...