Поліція Парижа заборонила "жовтим жилетам" виходити на демонстрацію

Четвер, 10 вересня 2020, 15:39

Поліція заборонила заплановану демонстрацію антиурядового руху "жовтих жилетів" у Парижі на ці вихідні на підставі того, що вона може призвести до суспільних безладів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

У заяві в четвер поліція повідомила, що вона також забороняє "жовтим жилетам" збиратися в деяких частинах французької столиці, таких як Єлисейські поля, біля будівлі парламенту і собору Паризької Богоматері.

Протестувальники поширювали повідомлення в соціальних мережах, закликаючи людей зібратися в Парижі в цю суботу, хоча через пандемію COVID-19 масові зібрання заборонені.

Протести, названі на честь жовтих жилетів підвищеної видимості, почалися в листопаді 2018 роки після громадського невдоволення підвищенням податків на паливо.

Згодом ці податки були скасовані, але рух зберігся і перетворився в більш широкий антиурядовий протест.

Демонстрація "жовтих жилетів" 1 грудня 2018 року спричинила одні з найсерйозніших заворушень, які Париж бачив протягом десятиліття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.