Зеленський закликав активізувати реформи, щоб отримати ПДЧ для НАТО

Четвер, 17 вересня 2020, 12:07

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна повинна активізувати процес реформ, аби отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це Володимир Зеленський заявив на відкритті військових навчань Rapid Trident – 2020 на Львівщині. 

Читайте також
Зеленський у стратегії нацбезпеки дав вказівку приєднатися до ПДЧ у НАТО

Глава держави нагадав, що на початку цього тижня він затвердив стратегію з національної безпеки України, згідно з якою членство у НАТО є стратегічним курсом української держави.

"Максимально швидко ми маємо досягти взаємосумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав Альянсу, а також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення  і приєднатися до ПДЧ, який ми повинні виконати, перш ніж стати членом НАТО", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляла "Європейська правда", у новій стратегії національної безпеки є вказівка отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Детальніше про це йдеться у статті: "Донбас як Крим: на що дав згоду Зеленський у новій безпековій стратегії України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA