Зеленський закликав активізувати реформи, щоб отримати ПДЧ для НАТО

Четвер, 17 вересня 2020, 12:07

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна повинна активізувати процес реформ, аби отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це Володимир Зеленський заявив на відкритті військових навчань Rapid Trident – 2020 на Львівщині. 

Читайте також
Зеленський у стратегії нацбезпеки дав вказівку приєднатися до ПДЧ у НАТО

Глава держави нагадав, що на початку цього тижня він затвердив стратегію з національної безпеки України, згідно з якою членство у НАТО є стратегічним курсом української держави.

"Максимально швидко ми маємо досягти взаємосумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав Альянсу, а також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення  і приєднатися до ПДЧ, який ми повинні виконати, перш ніж стати членом НАТО", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляла "Європейська правда", у новій стратегії національної безпеки є вказівка отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО.

Детальніше про це йдеться у статті: "Донбас як Крим: на що дав згоду Зеленський у новій безпековій стратегії України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Pнадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.