Словаччина депортувала 23 нелегальних працівників з Сербії і України

П'ятниця, 18 вересня 2020, 15:08

Управління прикордонної та іноземної поліції Словаччини в адміністративному порядку видворило з країни 23 нелегальних робітників.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Teraz.

Операція проводилася в рамках акції Європолу.

За даними поліції, 17 робітників з Сербії і шість з України були вигнані з підприємств у Зволені, Холіче і Новому Місті-над-Вагом.

"На цих заходах співпрацювали поліцейські у справах іноземців управління в Банська-Бистриці, Тренчині і Трнаві, індивідуальні трудові інспекції, мобільні поліцейські підрозділи і Національний підрозділ по боротьбі з незаконною міграцією", - уточнили поліцейські.

Якою діяльністю займалися нелегали не уточнюється.

Як повідомлялося, польські правоохоронці викрили діяльність незаконної тютюнової фабрики і затримали 16 осіб, здебільшого українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.