Азербайджан оголошує комендантську годину і воєнний стан у деяких районах

Неділя, 27 вересня 2020, 17:18

Парламент Азербайджану прийняв рішення про введення воєнного стану у низці міст і районів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на азербайджанське видання Haqqin.

Парламент у неділю провів позачергове засідання і рішення про воєнний стан буде затверджено президентом країни протягом 48 годин.

Депутат парламенту Хікмет Бабаоглу також повідомив, що МВС передані повноваженнями про оголошення комендантської години.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан вранці почали бойові дії і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

За кілька годин Вірменія оголосила мобілізацію і воєнний стан.

Попередні обстріли на кордоні Вірменії та Азербайджану, в результаті яких загинули кілька десятків людей, сталися в середині липня. Під час збройних зіткнень була підтверджена загибель 13 військових, серед них генерал-майор Полад Хашимов і п'ять офіцерів.

Слід зазначити, що попередні бойові дії проходили на міжнародно визнаній ділянці азербайджано-вірменського кордону. Натомість сьогоднішнє загострення відбувається всередині Азербайджану – на межі між Нагірним Карабахом (який Україна та більша частина світу, вважають окупованою частиною Азербайджану) та підконтрольною урядові територією.

Детальніше про попереднє загострення читайте у статті: "Що сталося на кордоні Азербайджану та Вірменії і до чого тут Україна"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua