Просування експорту віддали в управління міністра цифрової трансформації

Четвер, 3 вересня 2020, 17:40

Уряд передав управління Офісом з просування експорту від Мінекономіки до Секретаріату Кабміну.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на facebook-сторінку Офісу просування експорту.

На базі Офісу з просування експорту вже цього року планується створити першу в Україні державну агенцію з розвитку підприємництва та експорту "як єдину інституцію, що займатиметься побудовою повноцінної екосистеми підтримки малого та середнього бізнесу".

Координація агенції відтепер належить до повноважень віцепрем’єра та міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Нагадаємо, державна установа "Офіс з просування експорту України" утворена наказом Мінекономрозвитку у 2018 році з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а також участі в реалізації Експортної стратегії України.

Варто зазначити, що це не перша спроба змінити модель управління зовнішньою торгівлею. Напередодні стало відомо, що більшість повноважень, що стосуються зовнішньої торгівлі, перейшла від торгового представника Тараса Качки новопризначеному заступнику міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олександру Романішину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...