Просування експорту віддали в управління міністра цифрової трансформації

Четвер, 3 вересня 2020, 17:40

Уряд передав управління Офісом з просування експорту від Мінекономіки до Секретаріату Кабміну.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на facebook-сторінку Офісу просування експорту.

На базі Офісу з просування експорту вже цього року планується створити першу в Україні державну агенцію з розвитку підприємництва та експорту "як єдину інституцію, що займатиметься побудовою повноцінної екосистеми підтримки малого та середнього бізнесу".

Координація агенції відтепер належить до повноважень віцепрем’єра та міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Нагадаємо, державна установа "Офіс з просування експорту України" утворена наказом Мінекономрозвитку у 2018 році з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а також участі в реалізації Експортної стратегії України.

Варто зазначити, що це не перша спроба змінити модель управління зовнішньою торгівлею. Напередодні стало відомо, що більшість повноважень, що стосуються зовнішньої торгівлі, перейшла від торгового представника Тараса Качки новопризначеному заступнику міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Олександру Романішину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.