В Австрії понад 100 осіб випадково отримали гроші від США на подолання наслідків коронавірусу

Вівторок, 8 вересня 2020, 13:14

В Австрії сотні громадян отримали чеки з США на суму не менше 1200 доларів, призначені для допомоги американцям, які постраждали від пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ORF.

Серед одержувачів був 73-річний пенсіонер Манфред Барнрайтер з Лінца, який сказав, що, виявив у своїй пошті чек з позначкою "виплата по ліквідації економічного впливу президентом Дональдом Трампом".

Чоловік спочатку подумав, що це шахрайство. Але йому стало цікаво і він відніс чек у банк, де перевірка підтвердила, що чек справді надійшов від уряду США.

США почали розсилати подібні чеки платникам податків навесні, щоб пом'якшити економічні наслідки пандемії

Барнрайтер сказав, що, не знає, чому отримав, але припустив, що через те, що він працював в Нью-Джерсі офіціантом кілька років в 1960-і роки і в результаті отримує невелику пенсію з США.

Однак, його дружина також отримала такий чек, хоча ніколи не виїжджала в США. Виплати в США були обмежені сумою 1200 доларів на людину, але 2400 доларами на пару, якщо їх остання податкова декларація показувала, що вони спільно заробили менше 150 000 доларів на рік.

Керівники австрійських банків повідомили, що чеки, ймовірно, були відправлені за кордон помилково. Герхард Мейсл, керівник відділу якості даних і оцифрування банку Sparkasse у Верхній Австрії, повідомив, що деякі одержувачі в якийсь момент були платниками податків США, а інші, в тому числі деякі колишні помічниці по господарству, певний час жили в США.

Пол Кайзер, глава філії банку Raiffeisen в Лінці, сказав, що несподівані виплати, ймовірно, були викликані адміністративною помилкою, зазначивши, що США також випадково відправили чеки померлим громадянам.

Кайзер сказав, що цілком можливо, хоча і малоймовірно, що США захочуть повернути гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA