Кабмін схвалив проєкт угоди про митну співпрацю з Іспанією

Середа, 9 вересня 2020, 15:35

Кабінет міністрів схвалив проєкт угоди між Україною та Іспанією про співпрацю та взаємодопомогу у митних справах.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України, документ схвалили 9 вересня на засіданні уряду.

Проєкт угоди підготували Мінфін та Державна митна служба. Її мета - налагодити співпрацю між митними органами України та Іспанії для виявлення і припинення митних правопорушень та створення безпечних умов для міжнародної торгівлі.

"У проекті угоди визначено механізм обміну інформацією для надання митними органами України та Іспанії взаємної допомоги.

Зокрема, передбачається обмін інформацією щодо правильного застосування митного законодавства та суттєвих змін у ньому, правильного нарахування мита, у тому числі визначення митної вартості, класифікації та країни походження товарів, а також стосовно попередження, розслідування та протидії порушенням", - зазначають у повідомленні. 

Нагадаємо, 28 серпня міністри фінансів Польщі та України анонсували поглиблення співпраці у боротьбі з податковими злочинами й незаконним відшкодуванням ПДВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.