Боррель нагадав Лаврову: Росія має повністю виконати Мінські угоди

Вівторок, 13 жовтня 2020, 18:42

Очільник європейської дипломатії Жозеп Боррель у розмові з главою МЗС РФ Сергеєм Лавровим заявив про бажання тримати відкритими канали комунікації з Росією, але наголосив на необхідності виконання Мінських угод.

Як передає "Європейська правда", про це повідомили в Європейській службі зовнішньої дії за результатами телефонної розмови Борреля і Лаврова.

Боррель, зокрема, повідомив Лаврова про домовленість між міністрами закордонних справ ЄС продовжити нинішній підхід до відносин ЄС-Росія, відповідно до якого повне виконання Мінських угод залишається ключовим.

"Він закликав Росію повністю виконати Мінські домовленості" - йдеться у повідомленні.

Разом з тим високий представник ЄС знову заявив, що Європейський союз бажає підтримувати відкриті канали зв'язку з Росією і зміцнювати співпрацю з питань, що становлять взаємний інтерес.

"Європейський союз буде і надалі відстоювати свої інтереси і цінності, включаючи повагу міжнародного права і основних прав" - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".