Британія і Канада досягли домовленості щодо майбутньої торгівлі після Brexit

Субота, 21 листопада 2020, 17:13

Велика Британія і Канада в суботу досягли принципової домовленості про збереження тяглості у торгових відносинах, щоб зберегти потік товарів і послуг на суму 27 мільярдів доларів між двома країнами після Brexit.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Велика Британія веде переговори про кілька двосторонніх торговельних угод, які набудуть чинності після виходу з перехідної угоди з Європейським союзом в кінці цього року, причому багато з них наслідують ті, які ЄС вже погодив.

Міністерство міжнародної торгівлі Британії заявило ,що "принципова угода" про пролонгацію торговельної угоди між ЄС та Канадою проклала шлях до початку переговорів у 2021 році щодо спеціально розробленої угоди, яка могла б охопити більше областей, таких як цифрова торгівля, навколишнє середовище та розширення економічних прав і можливостей жінок.

"Сьогоднішня угода лежить в основі торгівлі на суму 20 мільярдів фунтів стерлінгів і фіксує визначеність для тисяч робочих місць", - йдеться в заяві міністра торгівлі Ліз Трас.

"Ми з нетерпінням чекаємо укладення нової, більш амбітної угоди в наступному році з метою створення нових можливостей для бізнесу і поліпшення життя людей по всій країні" – заявила вона

Уряд Британії заявляє, що менш ніж за два роки він узгодив торгові угоди з 53 країнами.

Угода про безперервність торгівлі Британією і Канадою ще має пройти юридичну перевірку до її офіційного підписання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.