Англія з 2 грудня замінить загальний карантин на суворі регіональні обмеження

Неділя, 22 листопада 2020, 12:28

Англія припинить національну ізоляцію 2 грудня і перейде до більш жорстких багаторівневих регіональних обмежень.

Про це заявили в офісі прем'єр-міністра Бориса Джонсона, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Прем'єр-міністр і його наукові радники впевнені, що вірус все ще присутній - і без регіональних обмежень він може знову швидко вийти з-під контролю, перш ніж вакцини і масові тестування матимуть ефект", - заявила прессекретар.

У Британії найбільше загиблих в Європі і спостерігається найглибший економічний спад серед всіх країн G7, що викликало різку критику дій Джонсона в зв'язку з пандемією.

На початку листопада Джонсон наказав ввести в Англії карантин на місяць після того, як число випадків зараження і смертей знову почала зростати.

Тепер же офіційні дані показують, що друга хвиля інфекцій почала зменшуватися, але очікується, що в понеділок наукові консультанти попередять, що попередні регіональні обмеження були недостатніми і необхідні більш жорсткі заходи для запобігання новій національній ізоляції.

Перед останнім карантином Англія була розділена на три рівні з найжорсткішими заходами, введеними в північній Англії, де рух було обмежено, а паби були змушені закритися, якщо вони не продавали достатню кількість їжі.

В офісі Джонсона заявили, що прем'єр-міністр представить новий зимовий план в понеділок, в якому більше регіонів будуть поміщені під більш суворі обмеження в рамках багаторівневої системи.

Шотландія, Уельс і Північна Ірландія також знаходяться під різними рівнями обмежень, встановлених їх місцевими органами влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.