Число жертв землетрусу у Туреччині досягло сотні

Вівторок, 3 листопада 2020, 08:22

Кількість загиблих внаслідок потужного землетрусу в Егейському регіоні Туреччини зросла до 100.

Про це повідомило Управління з ліквідації наслідків катастроф та надзвичайних ситуацій Туреччини, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Hurriyet.

147 постраждалих все ще перебувають на лікуванні, тоді як ще 847 виписані із лікарень.

Загалом 1464 вторинні поштовхи - 44 з них магнітудою понад 4,0 - були зафіксовані з часу землетрусу 6,6 балів в Ізмірі минулої п'ятниці.

 Наразі з-під завалів витягнуто 106 людей, пошуково-рятувальні роботи тривають.

Тим часом міністр навколишнього середовища та урбанізації Мурат Курум заявив 2 листопада, що Туреччина розпочала будівництво "міста-контейнера" ​​- тимчасових житлових одиниць, що нагадують транспортні контейнери - в Ізмірі.

"Наше місто-контейнер, поруч із уламками, буде завершене з його інфраструктурою та соціальними об'єктами протягом 20 днів", - сказав Курум.

Тимчасове помешкання для 1000 осіб займе площу 46 300 квадратних метрів у районі Байраклі, додав він.

За його словами, до району, постраждалого від землетрусу, надіслано 3500 наметів, і майже 2000 з них створено для тих, чиї будинки зруйновані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.