Одночасно з виборами президента два штати США легалізували марихуану

Середа, 4 листопада 2020, 10:51

Виборці в Нью-Джерсі та Аризоні легалізували марихуану для використання рекреаційних цілях, а в Орегоні схвалили перше в країні терапевтичне застосування псилоцибіну, галюциногенного препарату, відомого як "чарівні гриби".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Виборці в Нью-Джерсі та Аризоні схвалили заходи щодо легалізації марихуани для рекреаційного використання.

Південна Дакота була готова дозволити препарат як для медичного, так і для рекреаційного використання – за результатами підрахунку майже 90% дільниць, виборці підтримали цю пропозицію. Пропозиція легалізувати медичну марихуану також з'явилася в штаті Міссісіпі.

З 1996 року 33 інші штати та округ Колумбія дозволили медичну марихуану, 11 схвалили її рекреаційне використання та 16 - декриміналізували просте зберігання травички.

Псилоцибін, галюциноген, також відомий в сирому вигляді як "чарівні гриби", був схвалений виборцями штату Орегон для терапевтичного використання дорослими. Прихильники закону про псилоцибінові послуги посилалися на дослідження, що показують переваги препарату в якості лікування тривожних розладів та інших психічних захворювань.

Заходи щодо вживання наркотиків входили в число більш ніж ста питань, винесених на голосування в день виборів президента США, включаючи права на аборти і податки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"