Трамп відреагував на перемогу Байдена: каже, що вибори ще не закінчилися

Субота, 7 листопада 2020, 19:25

Чинний президент США Дональд Трамп стверджує, що вибори ще далекі від завершення, а медіа - союзники його конкурента Джо Байдена підігрують йому, оголошуючи переможцем.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми всі знаємо, чому Джо Байден поспішає видати себе за переможця і чому його медіа-союзники так намагаються допомогти йому: вони не хочуть, щоб правда була розкрита", - заявив Трамп у відповідь на оголошення Джо Байдена переможцем виборів.

"Річ у тім, що ці вибори ще далекі від завершення. Джо Байден не був визнаний переможцем у жодному з ключових штатів", - додав він.

Він знову нагадав, що у Пенсильванії спостерігачам республіканців не дали доступу для спостереження за підрахунком голосів.

"Законні голоси вирішують, хто буде президентом, а не засоби масової інформації", - заявив Трамп.

За його словами, кампанія Трампа з понеділка дасть хід справі у суді, "щоб забезпечити повне дотримання виборчого законодавства і визначення законного переможця".

"Американський народ має право на чесні вибори: це означає підрахунок всіх законних бюлетенів, а не підрахунок будь-яких незаконних бюлетенів. Це єдиний спосіб забезпечити повну довіру громадськості до наших виборів", - заявив Трамп.

Незадовго до оголошення Байдена переможцем Трамп заявляв, що саме він виграв вибори з великим відривом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?