Трамп відреагував на перемогу Байдена: каже, що вибори ще не закінчилися

Субота, 7 листопада 2020, 19:25

Чинний президент США Дональд Трамп стверджує, що вибори ще далекі від завершення, а медіа - союзники його конкурента Джо Байдена підігрують йому, оголошуючи переможцем.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Ми всі знаємо, чому Джо Байден поспішає видати себе за переможця і чому його медіа-союзники так намагаються допомогти йому: вони не хочуть, щоб правда була розкрита", - заявив Трамп у відповідь на оголошення Джо Байдена переможцем виборів.

"Річ у тім, що ці вибори ще далекі від завершення. Джо Байден не був визнаний переможцем у жодному з ключових штатів", - додав він.

Він знову нагадав, що у Пенсильванії спостерігачам республіканців не дали доступу для спостереження за підрахунком голосів.

"Законні голоси вирішують, хто буде президентом, а не засоби масової інформації", - заявив Трамп.

За його словами, кампанія Трампа з понеділка дасть хід справі у суді, "щоб забезпечити повне дотримання виборчого законодавства і визначення законного переможця".

"Американський народ має право на чесні вибори: це означає підрахунок всіх законних бюлетенів, а не підрахунок будь-яких незаконних бюлетенів. Це єдиний спосіб забезпечити повну довіру громадськості до наших виборів", - заявив Трамп.

Незадовго до оголошення Байдена переможцем Трамп заявляв, що саме він виграв вибори з великим відривом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?