Франція припинила розробку однієї з своїх вакцин від коронавірусу

Понеділок, 25 січня 2021, 15:33

Французький Інститут Пастера заявив про припинення подальшої розробки свого основного проєкту вакцини від коронавірусу через неефективність.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

Ще один французький розробник, лабораторія Sanofi, оголосив у грудні, що його вакцина затримується і буде готова до кінця 2021 року.

У випадку з вакциною Пастера "виявлено, що індуковані імунні реакції нижчі, ніж ті, що спостерігаються у людей, вилікуваних від природної інфекції, а також тих, що спостерігаються у зареєстрованих вакцин" проти COVID-19, пояснив Інститут, щоб обґрунтувати своє рішення припинити свій проєкт.

Для вакцини Пастера як основа використовувалась вакцина проти кору, пристосована для боротьби з COVID-19. Для її проєктування та розповсюдження французький науково-дослідний інститут об’єднав зусилля з фармацевтичною компанією MSD (назва американської групи Merck за межами США та Канади).

Разом з тим наголошується, що Інститут Пастера продовжить розробку інших вакцин-кандидатів, які пройшли доклінічну фазу випробувань, і буде підтримувати активну наукову мобілізацію для боротьби з епідемією COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua