ВМС України і США потренувалися в Чорному морі 

фото
Понеділок, 1 лютого 2021, 16:57

Катерна тактична група із залученням морської авіації ВМС ЗСУ разом з американськими есмінцем і кораблем забезпечення провели спільні тренування на морі типу PASSEX в акваторії Чорного моря.

Про це повідомила пресслужба командування ВМС Збройних сил України, пише "Європейська правда".

Метою тренування було підтримання безпеки в Чорному морі, вдосконалення навченості та взаємосумісності екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій у складі багатонаціональних тактичних груп. 

 

Усі елементи навчання було сплановано та відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО.

"Тренування типу PASSEX є чудовою нагодою для вдосконалення майстерності, морської виучки та обміну досвідом між екіпажами наших кораблів", - наголосив командир флотилії Військово-морських сил України капітан 1-го рангу Юрій Федаш.

 

За його словами, постійна участь сил українського флоту у тренуваннях типу PASSEX сприяє підвищенню взаємної сумісності та опануванню стандартів НАТО.

Нагадаємо, есмінець флоту США USS Porter у четвер 28 січня увійшов в води Чорного моря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...