Коронавірус: Німецька поліція розвернула 5 тисяч людей на кордоні з Чехією і Австрією

Понеділок, 15 лютого 2021, 15:50

Німецька поліція розвернула близько 5000 людей на кордоні країни з Чехією та австрійським регіоном Тіроль після введення жорсткого контролю в неділю.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Німеччина запровадила перевірки, щоб уповільнити поширення британського варіанта коронавірусу з Чехії та південноафриканського варіанту з Тіролю.

Йдеться про обмеження на в’їзд для німецьких громадян та резидентів, водіїв вантажівок, працівників транспорту та охорони здоров'я та інших, включаючи прикордонних пасажирів. Всі вони повинні показати негативний тест на коронавірус.

Прессекретар міністерства внутрішніх справ Стів Альтер заявив, що до ранку понеділка федеральна поліція перевірила близько 10 000 людей і розвернула назад близько 5000 з них.

Перевірки викликали сильну критику з боку Австрії.

Прессекретар канцлерки Ангели Меркель Штеффен Зайберт захищає заходи Німеччини. Він сказав, що "уряд Німеччини повинен діяти тут і зараз", щоб запобігти швидкому поширенню більш заразних варіантів вірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"