Уряд Франції пропонує дозволити електронне голосування на виборах президента

Четвер, 18 лютого 2021, 12:57

Уряд Франції вніс до парламенту пропозицію змінити виборче законодавство, щоб французи отримали можливість проголосувати електронним способом на президентських виборах 2022 року.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Законопроєкт планується обговорити в четвер у Сенаті - верхній палаті парламенту Франції, але навряд чи він буде схвалений сенаторами.

"Ініціативи уряду досить, щоб живити всі фантазії про маніпуляції на виборах", - сказав сенатор-республіканець Стефан Ле Рудель.

Вищий суд Франції неодноразово попереджав державні органи про загрози шахрайства, пов'язані з використанням машин для голосування, так само, як і Національне агентство з безпеки інформаційних систем.

Раніше повідомлялося, що колишній переговірник Євросоюзу по Brexit Мішель Барньє створив політичну групу, підігріваючи чутки про те, що він обмірковує балотуватися на президентських виборах наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.