Амстердам перемістить з центру квартал червоних ліхтарів

Вівторок, 2 лютого 2021, 09:44

Влада Амстердама погодила рішення про закриття борделів у районі червоних ліхтарів і створення "еротичного центру" далеко від центру міста.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.

Пропозиція мера міста Фемке Халсеми закрити еротичні вітрини у вузьких провулках навколо доків Амстердама була підтримана більшістю політичних партій.

Секс-працівницям з району червоних ліхтарів запропонують переїхати у спеціально побудований центр в іншому місці Амстердама, місце якого ще належить визначити.

Партії CDA і ChristenUnie давно лобіюють закриття борделів, і тепер їх підтримують партія прем'єр-міністра Марка Рютте, а також Лейбористська партія і Зелені.

"Йдеться про перезавантаження Амстердама як міста для відвідувачів", - сказав Денніс Буткан з Лейбористської партії.

Халсема стверджувала, що борделі повинні бути закриті, оскільки жінки, які працюють у цьому районі, стали туристичною пам'яткою, привертаючи до себе увагу і образи.

Коли ця ідея була запропонована вперше, нещодавно сформована група лобістів під назвою Red Light United заявила, що 90% із 170 опитаних нею секс-працівниць хотіли б залишитися на вулицях Сінгел і Де Валлен, що виходять на канал.

Однак більшість членів міської ради погодилися з тим, що переїзд необхідний для зміни типу туристів, які приїжджатимуть до Амстердама.

Друга пропозиція заборонити туристам купувати канабіс у міських кафе поки не отримала підтримку через побоювання, що це призведе до незаконної торгівлі на вулицях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.