У Бельгії судитимуть 14 осіб, причетних до терактів в Парижі у 2015 році

Середа, 24 лютого 2021, 18:56

У Бельгії цього року постануть перед судом 14 осіб, яких звинувачують у наданні допомоги ісламістським бойовикам, які вбили 130 осіб під час терактів в Парижі у 2015 році.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Федеральна прокуратура Бельгії оголосила про майбутній судовий розгляд в середу. Очікується, що він почнеться в другій половині 2021 року в Брюсселі.

Деяких з підозрюваних звинувачують в тому, що вони дали притулок єдиному терористу, який виживи під час нападів, Салаху Абдесламу, затриманому в 2016 році.

Підсудні обвинувачуються в транспортуванні, розміщенні або наданні матеріальної підтримки нападникам в Парижі.

Двоє з них будуть притягнуті до суду заочно, оскільки, як вважається, з тих пір вони загинули, воюючи за терористичну групу "Ісламська держава" в Сирії.

Вважається, що деякі з тих, хто постане перед судом, близькі до Абдеслама і терористів, які влаштували ще одну серію вибухів у Брюсселі 22 березня 2016 року, в результаті яких загинули 32 людини.

Раніше Франція оголосила, що у вересні Абдеслам постане перед судом у Парижі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.