Суд у Португалії наказав чоловіку виплатити компенсацію експартнерці за 30 років хатньої роботи

П'ятниця, 26 лютого 2021, 16:14

Верховний суд Португалії зобов’язав чоловіка виплатити компенсацію його колишній партнерці за хатню роботу, яку вона виконувала майже за 30 років фактичного спільного проживання.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Euractiv.

Пара прожила разом більше 30 років, протягом яких жінка доглядала за будинком та готувала страви для свого партнера.

Суд заявив, що не компенсована домашня діяльність виключно або по суті, яку робить один із членів фактичного союзу, призводить до "справжнього зубожіння".

І оскільки це також звільняє іншого члена союзу "від виконання цих завдань", це призводить до його або її збагачення, не вимагаючи жодних витрат чи внесків.

"Вимога рівності давно притаманна ідеї справедливості, тому неможливо вважати, що виконання всіх або значної частини домашньої роботи в будинку, де проживає неодружена пара, здійснюється лише одним із партнерів, відповідає виконанню природного зобов’язання, що ґрунтується на обов’язку справедливості", - йдеться у рішенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.