В ЄС стурбовані планом Австрії встановити мінімальну ціну на авіаквитки в 40 євро

Четвер, 4 лютого 2021, 12:01

Євросоюз висловив стурбованість з приводу планів Австрії встановити мінімальну вартість авіаквитків.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Міністр від австрійських "Зелених", молодшого партнера у правлячій коаліції, оголосив в червні минулого року про плани встановити мінімальну плату в 40 євро.

"Європейська комісія очікує отримати від австрійської влади більш детальну інформацію про точний зміст передбачених заходів", - повідомив представник Єврокомісії.

Зіткнувшись з необхідністю підвищення податків на авіаперевезення з метою скорочення викидів парникових газів, авіаперевізники, такі як Lufthansa і Air France-KLM, замість цього виступили за мінімальні тарифи, які могли б практично знищити більшу частину ринку дешевих квитків.

Австрія оприлюднила свою пропозицію після надання 600 мільйонів євро допомоги Austrian Airlines, що належить Lufthansa.

Але положення про "свободу ціноутворення" в основних правилах Європейського Союзу про повітряне сполучення від 2008 року говорить, що авіакомпанії "вільно встановлюють тарифи на авіаквитки" для рейсів усередині блоку.

"Комісія підтримує заходи щодо екологізації авіації та транспорту в цілому, які сумісні з правилами внутрішнього ринку. Як завжди, Комісія перевірить, чи відповідають нові заходи загальними правилами ЄС, і, при необхідності, вступить в діалог з австрійськими властями ", - заявив представник ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"